Dere Otu Fidesi (5 adet)

  • BHJTVWX4
  • TÜKENDİ
13,70
13,56
%1
Dere Otu Fidesi
Ürün geleneksel tohumların paper potlar içerisinde çimlendirilmesi ile oluşturulmuştur.Kendi aromatik bitkilerinizi evi içerisinde rahatlıkla yetiştirebilirsiniz.
Doğal Dere Otu Fideleri Satın Almanın En Kolay Yolu E-fidancim.com
 
Dere otu Fideleri Nasıl Ekilir-Dikilir?
Almış olduğunuz veya yetiştirmiş olduğunuz dere otu  fidelerini  dikimi yapmadan önce dikim yapacak olduğunuz  bahçenizin tavına gelmiş  ve işlenmiş olması gerekir. Toprak ısının uygun olması ,don olayların geçmiş olması ve dere otu fidesi dikimi yapılacak toprağın yeterli mineral yoksa gerekli torf ve organik gübrelerle  gıda takviyesi yapılması gerekir.

Dere otu fidelerinizin dikimi için toprak uygunsa mümkünse fide dikimi için uygun serin ve rüzgarsız havaları seçin.Dere otu fidesinin daha fazla güneş ışığından yararlanması için kuzey-güney istikametindeki dikimleri tercih ediniz.Fide dikimlerinde sıralar üzerinde çift  dikim yapmanız uzun vadede size hem sulama ve hasat açısından maliyetleri azaltacaktır.

Dere otu fidelerini  fideler arası   (sıra üzeri) 2-3  cm ,sıralar arası  5-10 cm   olacak şekilde dikebilirsiniz

Dere otu  Fidelerini  Dikim sırasında bitkinin viyolde kalan kısmınının tamamı(fidenin yaklaşık 3 te 2 si) toprak altında olmalıdır.Dere otu fidesi dikimini yaptıktan hemen sonra mutlaka can suyu vermeniz gerekmektedir.Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 13,56 13,56
2 7,11 14,22
3 4,88 14,63
4 3,73 14,90
5 3,03 15,17
6 2,60 15,58

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı