Doğal Mibuna Tohumu(50 tohum)

Süper fiyatlar,hızlı gönderim ve 100 TL üzeri bedava kargo seçenekleri ile Doğal Mibuna Tohumu satışı Onlinebahcem.com´da.

  • SUKUTS260
  • VAR
6,73
6,66
%1

 

 Mibuna  Tohumu Nasıl Çimlendirilir?
 Mibuna Tohumlarını çimlendirmeden önce bir müddet(1 gün) suda bekletiniz.Suda beklmeye aldığınız tohumları çıkarıp topraga bırakınız(saksıda yapıyorsanız saksıyı normal toprak seviyesinin yüzde 90 kadar elenmiş tercihen kırmızı toprakla doldurunuz ve toprağın üzerine bırakınız) .Daha sonra üzerine ince bir torf atınız ve nemlendiriniz.(Tohumları hareket ettirmeden bir miktar su veriniz).Nemlendirme işleminde sisleme yönteminide kullanabilirsiniz.Sislendirme için evde bulunan herhangi boş bir camsil temizleyicisini iyi bir şekilde temizleyerek veya hazır fısfıs kullanabilirsiniz.Daha sonra şeffaf bir strech film ile çekiniz böylece sera etkisi yaratarak çimlendirmeyi hızlandırın.Hergün nemini kontrol edin ve fısfısla nemlendirmeye devam edin.Bekleme süreniz tohuma çeşidine göre değişecektir.Bekleme boyunca nemlendirmeye devam ediniz.

 Mibuna Hakkında

 Mibuna : Japonya'da yüzyıllardır yetiştirilen bir yeşilliktir. Neredeyse tüm uzak doğu mutfağına girmiş olan yeşillik, hardal otu ailesindendir. Orta baharlı bir tadı olan ve salatlara renk ve lezzet katan Mibuna, kızartmalarda ve çorbalarda da kullanılabilir.

İdeal Ekim: Yılın 12 ayı ekimini yapabilir, salatada kullanmak için yıl boyu , pencere önünde yetiştirebilirsiniz. Ayrı bir saksıda yetiştirirseniz, birkaç sezon toplayabilirsiniz.

Hasat: Yaprak yeşillik tohumları , defalarca hasat yapabilmeniz için üretilmişlerdir. Makas yardımıyla keserek topladığınız yeşillikler, kestiğiniz yerden sürerek, defalarca hasat yapmanıza olanak tanır.

 

 

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 6,66 6,66
2 3,50 6,99
3 2,40 7,19
4 1,83 7,32
5 1,49 7,45
6 1,28 7,65

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı