Geniş Yaprak Roka Fidesi 5 adet

  • HTIQS345
  • TÜKENDİ
13,70
13,56
%1
Roka Fideleri Nasıl Ekilir-Dikilir?
Almış olduğunuz veya yetiştirmiş olduğunuz roka  fidelerini  dikimi yapmadan önce dikim yapacak olduğunuz  bahçenizin tavına gelmiş  ve işlenmiş olması gerekir. Toprak ısının uygun olması ,don olayların geçmiş olması ve roka fidesi dikimi yapılacak toprağın yeterli mineral yoksa gerekli torf ve organik gübrelerle  gıda takviyesi yapılması gerekir.

Roka fidelerinizin dikimi
için toprak uygunsa mümkünse fide dikimi için uygun serin ve rüzgarsız havaları seçin.Roka fidesinin daha fazla güneş ışığından yararlanması için kuzey-güney istikametindeki dikimleri tercih ediniz.Fide dikimlerinde sıralar üzerinde çift  dikim yapmanız uzun vadede size hem sulama ve hasat açısından maliyetleri azaltacaktır.

Roka fidelerini ; fideler arası   1-2cm  ,sıralar arası  20  cm olacak şekilde dikebilirsiniz
 


Roka  Fidelerini  Dikim sırasında şekilde gördünüz gibi bitkinin viyolde kalan kısmınının tamamı(fidenin yaklaşık 3 te 2 si) toprak altında olmalıdır.Roka fidesi dikimini yaptıktan hemen sonra mutlaka can suyu vermeniz gerekmektedir.

E-fidancim.com  Roka  tohumu-fidesi satışında devamlı stoklu çalışmakta olup stoklarımız günceldir.Roka  tohumu-fidesi satışında çalışmış olduğumuz firmalar Türkiyenin önde gelen tohum-fide firmaları olup satışa sunulan  Roka tohumu çeşitleri Roka  tohumu fiyatlarıRoka  tohumu özellikleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayınız
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 13,56 13,56
2 7,11 14,22
3 4,88 14,63
4 3,73 14,90
5 3,03 15,17
6 2,60 15,58

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı