Horoz İbiği Çiçeği Fideleri-Fidesi Nasıl Ekilir-Dikilir? Almış olduğunuz veya yetiştirmiş olduğunuz çiçek fidelerini dikimi yapmadan önce dikim yapacak olduğunuz bahçenizin tavına gelmiş ve işlenmiş olması gerekir. Toprak ısının u"> ,horoz,ibiği,çiçeği,fideleri-fidesi,nasıl,ekilir-dikilir?,almış,olduğunuz,veya,yetiştirmiş,olduğunuz,çiçek,fidelerini,dikimi,yapmadan,önce,dikim,yapacak,olduğunuz,bahçenizin,tavına,gelmiş,ve,işlenmiş,olması,gerekir.,toprak,ısının,uygun,olması,,don,olayların,geçmiş,olması,ve,sardunya,çiçeği,fidesi,dikimi,yapılacak,toprağın,yeterli,mineral,yoksa,gerekli,torf,ve,organik,gübrelerle,gıda,takviyesi,yapılması,gerekir.,çiçek,fidelerinizin,dikimi,için,toprak,uygunsa,mümkünse,fide,dikimi,için,uygun,serin,ve,rüzgarsız,havaları,seçin.nanefidesinin,daha,fazla,güneş,ışığından,yararlanması,için,kuzey-güney,istikametindeki,dikimleri,tercih,ediniz.,çiçek ,fidelerini,,,fideler,arası,10-15,cm,olacak,şekilde,dikebilirsiniz.saksı,içerisinde,ise,bu,dikim,mesafesi,daha,sık,olabilir.,, "> Kırmızı Amaranthus Caudatus Horoz İbiği Çiçeği Fidesi (5 fide) - Sertifikalı Meyve Fidanı, Süs Bitkileri,Sebze ve Çiçek Tohumu Satışı

Kırmızı Amaranthus Caudatus Horoz İbiği Çiçeği Fidesi (5 fide)

  • TTTEWS902FİDE
  • TÜKENDİ
14,95
14,80
%1
span style="font-family: Tahoma,Geneva,sans-serif; font-size: 10pt;">

Horoz İbiği Çiçeği Fideleri-Fidesi Nasıl Ekilir-Dikilir?

Almış olduğunuz veya yetiştirmiş olduğunuz çiçek fidelerini dikimi yapmadan önce dikim yapacak olduğunuz bahçenizin tavına gelmiş ve işlenmiş olması gerekir. Toprak ısının uygun olması ,don olayların geçmiş olması ve sardunya çiçeği fidesi dikimi yapılacak toprağın yeterli mineral yoksa gerekli torf ve organik gübrelerle gıda takviyesi yapılması gerekir.

Çiçek fidelerinizin dikimi için toprak uygunsa mümkünse fide dikimi için uygun serin ve rüzgarsız havaları seçin.Nanefidesinin daha fazla güneş ışığından yararlanması için kuzey-güney istikametindeki dikimleri tercih ediniz.

Çiçek  fidelerini , fideler arası 10-15 cm olacak şekilde dikebilirsiniz.Saksı içerisinde ise bu dikim mesafesi daha sık olabilir.

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 14,80 14,80
2 7,77 15,53
3 5,32 15,97
4 4,07 16,27
5 3,31 16,56
6 2,84 17,01

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı