Tüplü Aşılı Kokulu Yediveren Pembe Cinderella Gül Fidanı

Cinderella aşılı yediveren peyzaj gül fidanı satışı en uygun ödeme seçekleri ile Onlinebahcem.com´da!

  • GLEEK103
  • TÜKENDİ
26,78
26,51
%1

Kokulu Yediveren Açık Pembe Cinderella Gül

 

 

Cinderella gülü; açık pembe renkli ve yediveren kokulu aşılı meilland güllerindendir. 150 cm boyunda ve 70 cm genişliğinde sarkarak gelişen çalı formu vardır. Yanyana yapılacak dikimlerde 70 cm ara ile dikilmesi uygunken toplu dikimlerde 1 m2'ye 3 adet dikilmesi uygundur. Çiçeğinin çapı 10 cm'dir. Peyzaj gülleri kategorisinde olduğu için toplu uygulamalarda etkili bir renk öbeği yaratmakta idealdir. 

Uzun boya sahip bir gül olduğu için duvar kenarlarında, çit olarak, bahçelerinizin arasını ayırmak için ideal bir güldür. Büyük dikenli bir gül olduğu için yan yana yapılan dikimlerde arasından kedi köpek benzeri herhangi bir canlının geçmesine imkan yoktur.Türkiyedeki iklim bölgelerine göre 7-10 ay arasında üzerinde sürekli çiçek bulundurur.

Bakımı kolaydır. Diğer güllerin aksine tomurcuk bırakmadığı için kendi kendini budayan akıllı güllerdendir. Sadece bahara girerken yılda bir kez budama yapılması yeterlidir.

Şehrinizdeki park ve bahçelerde, orta refüjlerde, cadde ve sokaklarda,belediyenizin kullanmış olduğu peyzaj güllerindendir.Bu tarzda uzun süre çok çiçek açan güllerde genelde koku olmamasına rağmen Cinderella Kokulu güllerdendir.

Ayrıca Cinderella Güzelliği ve kokusu ile tüm dünyayı hayran bırakarak uluslararası yarışmalarda altın ve gümüş madalya ile koku ödülü kazanmış iri kafalı pompon tarzında güllerdendir. Ortalama ömrü 90 yıldır.

 

Sitemiz üzerinden gül fidanı çeşitlerini 7/24  kredi kartı , havale ve diğer ödeme yöntemlerini kullanarak sipariş verebilir, dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak telefonla sipariş verebilirsiniz.

 
 
  • Gönderilecek gül fidanı yediverendir.
  • Gül Fidanı Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir.
  • Fidan Gönderimi:Özel tasarım fidan kolisinde.
  • Gönderilecek Gül Fidanı Yaşı:Aksi belirtilmediği sürece 1 veya 2 dir.
  • Dikim Bölgeleri:Her rakıma kolaylıkla dikimini yapabilirsiniz.
  • Gül Fidanı Dikim Mesafesi:Metrekareye ortalama 5-8 adet arasında klasik gül fidanı dikimi yapabilirsiniz.Baston gül fidanlarını ise fidanlar arası 2-3 metre olacak şekilde dikebilirsiniz.Peyzaj(meyland) güllerini metrekareye 3 adet olacak şekilde dikebilir, çalı güllerini metrekareye 4-5 adet olacak şekilde dikebilir, sarmaşık gül fidanlarında ise fidanlar arası i 2-4 metre olacak şekilde yapabilirsiniz.Gül Fidanı dikerken organik fidan dikim gübresi ve fidan destek çubuğu kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Genel Gübreleme Bilgisi: Kışın azot ağırlıklı, çiçek döneminde fosfor,potasyum ağırlıklı gübreleme.Sitemiz üzerinden gül gübresi satın alabilirsiniz.
  • Gül fidanı dikimi gübrelemesi, budaması, sulaması gibi teknik konular hakkındaki bilgiler beraberinde gönderilmektedir.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 26,51 26,51
2 13,91 27,81
3 9,53 28,60
4 7,28 29,13
5 5,93 29,66
6 5,08 30,46

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı