Tüplü Aşılı Yediveren Gartnerfreude Kırmızı Gül Fidanı

Gartnerfreude Kırmızı yer örtücü gül fidanı en uygun ödeme seçenekleri ile Onlinebahcem.com´da!

  • GLEEK102
  • VAR
28,78
28,49
%1
Aşılı Yediveren Gartnerfreude Kırmızı Gül ve Özellikleri
 
 
Gartnerfreude aşılı yediveren gülü ; kırmızı renkli yer örtücü bir ldür. 50 cm boyunda ve 60 cm genişliğinde sürüngen gelişen formu vardır. Yanyana yapılacak dikimlerde 50 cm ara ile dikilmesi uygunken toplu dikimlerde 1 m2'ye 4 adet dikilmesi uygundur. Çiçeğinin çapı 3 cm'dir

Peyzaj gülleri kategorisinde olduğu için toplu uygulamalarda etkili bir renk öbeği yaratmakta idealdir.

Çim uygulamasında sıkıntı yaşanan yerlerde çime alternatif yer örtücü olarak da kullanılır.

Türkiye’deki iklim bölgelerine göre 7-10 ay arasında üzerinde sürekli çiçek bulundurur.

Bakımı kolaydır. Diğer güllerin aksine tomurcuk bırakmadığı için kendi kendini budayan akıllı güllerdendir. Sadece bahara girerken yılda bir kez budama yapılması yeterlidir.

Şehrinizdeki park ve bahçelerde, orta refüjlerde, cadde ve sokaklarda,belediyenizin kullanmış olduğu peyzaj güllerindendir.

Bu tarzda uzun süre çok çiçek açan güllerde genelde koku olmadığı gibi Gartnerfreude'nin de kokusu yoktur. Ortalama ömrü 90 yıldır.

Dikildiği yıl 1,5 metre, 10 yıl sonra da 25 metreye kadar kök salarak topraktaki suyu ve her türlü minerali alarak üst dal aksamlarını çok iyi besler.

 

Uzun kök yapılarından dolayı ilk yıldan sonra diğer güller gibi çok fazla sulama yapılmalarına gerek kalmaz. Anacının özelliği itibari ile +55 0C ve -42 0C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır.

Sitemiz üzerinden gül fidanı çeşitlerini 7/24  kredi kartı , havale ve diğer ödeme yöntemlerini kullanarak sipariş verebilir, dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak telefonla sipariş verebilirsiniz.
 
 
  • Gönderilecek gül fidanı yediverendir.
  • Gül Fidanı Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir.
  • Fidan Gönderimi:Özel tasarım fidan kolisinde.
  • Gönderilecek Gül Fidanı Yaşı:Aksi belirtilmediği sürece 1 veya 2 dir.
  • Dikim Bölgeleri:Her rakıma kolaylıkla dikimini yapabilirsiniz.
  • Gül Fidanı Dikim Mesafesi:Metrekareye ortalama 5-8 adet arasında klasik gül fidanı dikimi yapabilirsiniz.Baston gül fidanlarını ise fidanlar arası 2-3 metre olacak şekilde dikebilirsiniz.Peyzaj(meyland) güllerini metrekareye 3 adet olacak şekilde dikebilir, çalı güllerini metrekareye 4-5 adet olacak şekilde dikebilir, sarmaşık gül fidanlarında ise fidanlar arası i 2-4 metre olacak şekilde yapabilirsiniz.Gül Fidanı dikerken organik fidan dikim gübresi ve fidan destek çubuğu kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Genel Gübreleme Bilgisi: Kışın azot ağırlıklı, çiçek döneminde fosfor,potasyum ağırlıklı gübreleme. Sitemiz üzerinden gül gübresi satın alabilirsiniz.
  • Gül fidanı dikimi gübrelemesi, budaması, sulaması gibi teknik konular hakkındaki bilgiler beraberinde gönderilmektedir.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 28,49 28,49
2 14,95 29,89
3 10,25 30,74
4 7,83 31,31
5 6,38 31,88
6 5,46 32,74

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı