Tüplü Sarı Turuncu Claudia Yediveren Aşılı Gül Fidanı

Dört mevsim dikimi yapabileceğiniz turuncu renkli claudia aşılı yediveren gül fidanı satışı Onlinebahcem.com´da!

  • GLEEK98
  • VAR
27,52
27,25
%1

Claudia Yediveren Gülü 

Claudia Yediveren Gülü, sarı turuncu çift rengi ve çok çiçek açmasıyla bilinen klasik Türk güllerimizdendir. Kokusu olmayan gülümüz 90 cm uzunluğa 70 cm genişleyerek ulaşır. Yan yana dikim yapıldığında 70 cm aralıkla dikim yapılması, m2 hesaplanarak peyzaj uygulaması yapıldığında 1 m2ye 5 adet dikiminin yapılması daha uygundur.

Anacının özelliği itibari ile +55 0C ve -42 0C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır .Dikildiği yıl 1,5 metre, 10 yıl sonra da 25 metreye kadar kök salarak topraktaki suyu ve her türlü minerali alarak üst dal aksamlarını çok iyi besler.Kuraklığa karşı dayanıklıdır. Diğer güller gibi çok fazla sulama istemez. Sitemiz üzerinden kokulu gül fidanı ve diğer gül fidanı çeşitlerini 7/24  kredi kartı , havale ve diğer ödeme yöntemlerini kullanarak sipariş verebilir, dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak telefonla sipariş verebilirsiniz.

 
 
  • Gönderilecek gül fidanı yediverendir.
  • Gül Fidanı Durumu:Torbalı veya saksılı 12 ay dikilebilir.
  • Fidan Gönderimi:Özel tasarım fidan kolisinde.
  • Gönderilecek Gül Fidanı Yaşı:Aksi belirtilmediği sürece 1 veya 2 dir.
  • Dikim Bölgeleri:Her rakıma kolaylıkla dikimini yapabilirsiniz.
  • Gül Fidanı Dikim Mesafesi:Metrekareye ortalama 5-8 adet arasında klasik gül fidanı dikimi yapabilirsiniz.Baston gül fidanlarını ise fidanlar arası 2-3 metre olacak şekilde dikebilirsiniz.Peyzaj(meyland) güllerini metrekareye 3 adet olacak şekilde dikebilir, çalı güllerini metrekareye 4-5 adet olacak şekilde dikebilir, sarmaşık gül fidanlarında ise fidanlar arası i 2-4 metre olacak şekilde yapabilirsiniz.Gül Fidanı dikerken organik fidan dikim gübresi ve fidan destek çubuğu kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Genel Gübreleme Bilgisi: Kışın azot ağırlıklı, çiçek döneminde fosfor,potasyum ağırlıklı gübreleme. Sitemiz üzerinden gül gübresi satın alabilirsiniz.
  • Gül fidanı dikimi gübrelemesi, budaması, sulaması gibi teknik konular hakkındaki bilgiler beraberinde gönderilmektedir.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 27,25 27,25
2 14,30 28,59
3 9,80 29,40
4 7,49 29,95
5 6,10 30,49
6 5,22 31,31

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı