Nane Fideleri-Fidesi Nasıl Ekilir-Dikilir? Almış olduğunuz veya yetiştirmiş olduğunuz nane fidelerini  dikimi yapmadan önce dikim yapacak olduğunuz bahçenizin tavına gelmiş ve işlenmiş olması gerekir. Toprak ısının uygun olması ,don olayların geçmiş"> ,nane,fideleri-fidesi,nasıl,ekilir-dikilir?,almış,olduğunuz,veya,yetiştirmiş,olduğunuz,nane,fidelerini ,dikimi,yapmadan,önce,dikim,yapacak,olduğunuz,bahçenizin,tavına,gelmiş,ve,işlenmiş,olması,gerekir.,toprak,ısının,uygun,olması,,don,olayların,geçmiş,olması,ve,nane,fidesi,dikimi,yapılacak,toprağın,yeterli,mineral,yoksa,gerekli,torf,ve,organik,gübrelerle,gıda,takviyesi,yapılması,gerekir.,nane,fidelerinizin,dikimi,için,toprak,uygunsa,mümkünse,fide,dikimi,için,uygun,serin,ve,rüzgarsız,havaları,seçin.nanefidesinin,daha,fazla,güneş,ışığından,yararlanması,için,kuzey-güney,istikametindeki,dikimleri,tercih,ediniz.,nane,fidelerini,,,fideler,arası,30-40cm,arasında,,sıralar,arası,45-75,cm,olacak,şekilde,dikebilirsiniz.saksı,içerisinde,ise,bu,dikim,mesafesi,daha,sık(10,cm,aralık),olabilir., "> Alacalı Ginger Nane Fidesi(20 adet Fide) - Sertifikalı Meyve Fidanı, Süs Bitkileri,Sebze ve Çiçek Tohumu Satışı

Alacalı Ginger Nane Fidesi(20 adet Fide)

  • AA49-47
  • TÜKENDİ
78,31
77,53
%1
span id="contents_1" style="display: block;">

Nane Fideleri-Fidesi Nasıl Ekilir-Dikilir?

Almış olduğunuz veya yetiştirmiş olduğunuz nane fidelerini  dikimi yapmadan önce dikim yapacak olduğunuz bahçenizin tavına gelmiş ve işlenmiş olması gerekir. Toprak ısının uygun olması ,don olayların geçmiş olması ve nane fidesi dikimi yapılacak toprağın yeterli mineral yoksa gerekli torf ve organik gübrelerle gıda takviyesi yapılması gerekir.

Nane fidelerinizin dikimi için toprak uygunsa mümkünse fide dikimi için uygun serin ve rüzgarsız havaları seçin.Nanefidesinin daha fazla güneş ışığından yararlanması için kuzey-güney istikametindeki dikimleri tercih ediniz.

Nane fidelerini , fideler arası 30-40cm arasında, sıralar arası 45-75 cm olacak şekilde dikebilirsiniz.Saksı içerisinde ise bu dikim mesafesi daha sık(10 cm aralık) olabilir.

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 77,53 77,53
2 40,67 81,33
3 27,88 83,65
4 21,30 85,21
5 17,35 86,76
6 14,85 89,08

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı